Spa Vila Avala
O smeštaju
Spa Vila Avala se nalazi u podnožju istoimene planine u vikend naselju Šuplja stena koje je poznato po čistoći vazduha, usled uvek prisutne ruže vetrova. Udaljenost objekta od centra Beograda je 25 minuta vožnje i do njega se lako stiže autoputem ili Avalskim putem u zavisnoti iz kog dela grada dolazite.
U svim godišnjim dobima možete uživati u udobnosti i luksuzu koji ovaj dom nudi. U sklopu objekta nalazi se SPA zona modernog i luksuznog dizajna, savršeno mesto za relaksaciju i odmor. Impresivni djakuzi velikih dimenzija u kome istovremeno mogu komforno uživati 6 odraslih osoba, osvojiće srce svakog hedoniste. U sklopu spa centra nalazi se i infracrvena sauna u kojoj je objedinjena i slana soba, kao i tuš kabina i wc. Pomoću pažljivo odabrane rasvete kao i zvučnika povezivim preko bluetooth-a, lako je napraviti idealnu atmosferu za uživanje.
Gostima je na raspolaganju 20ari zelene oaze oko objekta. Letnja kuhinja, koja se nalazi ispod trema, će vam omogućiti da spremate hranu na otvorenom dok gledate na prelepo zelenilo i vrh Avale. Tu se takodje nalazi i veliki sto za koji seda 10 ljudi, pikado kao i šank za koktel majstore u porodici. Za potpun ugodjaj su postavljeni i zvučnici na koje je moguće povezati se preko bluetooth-a. Nedaleko od trema sazidano je i spoljno ognjište oko kog možete sedeti i uživati u pucketanju vatre dok pijete omiljeno vino. U sklopu dvorišta nalazi se jedinstveni detalj ovog objekta a to je originalno dizajnirani hot tub – kada na otvorenom u kojoj možete uživati i relaksirati se u hladnim danima, kao i bazen sa ležaljkama i šankom.
Za gurmanske specijalitete tu je zidani roštilj, talandara, kotlić i sač. Gostima je na raspolaganju escajg, čaše, tanjiri itd. za 15 osoba.
Unutrašnjost kuće krasi prostrana moderno uređena dnevna soba sa kaminom. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, a pogled je magičan, između ostalog vidi se Avala, njen vrh i toranj.. Svaka soba je klimatizovana. Vrata iz dnevne sobe vode do velike terase na kojoj, pod hladom vinove loze, možete uživati u zalasku sunca. Na verandi takodje postoji i veliki suncobran za izrazito sunčane dane ispod kog se nalaze komodice za sedenje (6 ljudi) i stočić.
U dve spavaće sobe nalazi se po jedan francuski krevet dok se u trećoj nalazi jedan francuski i jedan single krevet, moguća je montaža kreveca za bebe. Po potrebi dve osobe mogu spavati na udobnoj garnituri na razvlačenje u dnevnoj sobi. Ukupan maksimalni broj spavaćih mesta je 9. Unutar objekta nalazi se još jedna potpuno opremljena kuhinja i kupatilo.
Očekujemo vas!
Sadržaji
-
Bašta
-
Bazen
-
Čisti peškiri
-
Fen za kosu
-
Kamin
-
Klima uređaj
-
Kuhinja
-
Parking
-
Roštilj
-
Sadržaji za decu
-
Spa
-
TV
-
Veliki balkon
-
Veliki dnevni boravak
-
Veliko dvorište
-
Wifi
U okolini
U okolini se nalazi planina Avala sa svim svojim sadržajima. U realitvnoj blizini nalazi se i planina Kosmaj pa je sa lakoćom moguće organizovati izlet na ovoj planini.
Bitno za znati
Objekat je pre svega namenjen za porodičan odmor i mirna okupljanja, nije namenjen za žurke.
Gosti mlađi od 21 godine mogu boraviti samo uz prisustvo roditelja.
Adresa je informativnog karaktera, tačnu adresu dobijate prilikom rezervacije.
Veliko hvala domacinu! Proveli smo divno vreme i odmorili se.Sve je cisto,uredno i toplo.